معرفی چای محفل

چای محفل در قالب یک گروه بازرگانی در زمینه واردات چای فله از کشورهای هندوستان، سریلانکا و کنیا به ایران و ترویج فرهنگ تولید با کیفیت و همچنین اصلاح فرهنگ مصرف در دهه ۶۰ هجری شمسی شروع به فعالیت کرد.

این گروه فعالیت خود را با واردات چای و بسته بندی مختلف (۱۰۰،۵۰۰گرمی وچای کیسه ای) شروع و در سال ۹۱ با گسترش کارخانه در شهرک صنعتی اشتهارد و خرید و واردات ماشین آلات و تکنولوژی تولید و بسته بندی و همچنین تجهیز خط تولید به منظور بسته بندی چای به صورت ۱۰۰،۲۰۰،۵۰۰ گرمی و فله ۵ کیلوگرمی و چای کیسه ای بر اساس استانداردهای بین المللی و استاندارد ملی ایران نمود.

همچنین با تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت مدرن و تیم تخصصی مجرب خود، اقدام به واردات نوعی دیگر از این محصول در سطح کلان به منظور تامین مواد اولیه کارخانه و تولید برند دیگری از چای به نام چای محفل را در دستور کار خود قرار داد.

در سال ۹۲ با اضافه شدن خط بسته بندی حرفه ای پودر و گل زعفران به میزان سالانه ۴۰۰۰ کیلوگرم و همچنین ثبت برند AMITIS در ایران و اتحادیه عرب و اروپا، این شرکت فعالیت خود را در بازارهای جدید و ارائه محصولی خاص و نو را آغاز نمود که علاوه بر بسته بندی زعفران، تولید و بسته بندی چای کیسه ای زعفرانی،صادرات را به کشورهای حوزه خلیج همیشگی فارس را آغاز کرد.

اين شركت در راستاي رعايت الزامات قانوني ، بهبود مستمر ودستيابي به كيفيت برتر براي رضايت هر چه بيشتر مشتريان سيستم مديريت كيفيت رابراساس استاندارد بين المللي ISO 9001:2008 و ISO 1002:2014و HACCP و ۵S از سال ۱۳۹۴ مستقر نموده وموفق با اخذ گواهينامه نيز از شركت توف اینترسرت آلمان  گرديده است .

سپس اين شركت درسال ۱۳۹۷ در مسير تعالي سازماني و استقرار مهم ترين استاندارد کارخانجات مواد غذايي يعني استاندارد مديريت ايمني و بهداشت مواد غذايي براساس استاندارد ISO22000:2005 ،اين شرکت نسبت به استقرار اين استاندارد اقدام نموده است و همچنين با توجه به ارتقا ISO9001 ويرايش ۲۰۰۸ به ۲۰۱۵ نسبت به ارتقا اين استاندارد نيز اقدام نمود.

چای محفل ، بعنوان بزرگترين واحد صنعتي با خط توليد  و بسته بندی چای و زعفران و دمنوش  در منطقه و در راستاي دستيابي به رضايت هر چه بيشتر مشتريان، كاركنان و جامعه، خود را متعهد به رعايت استاندارد هاي ملي و الزامات قانوني و ساير الزامات كيفي، ايمني و بهداشت مواد غذائي، زيست محيطي و ايمني و بهداشت حرفه اي مي داند. لذا به منظور تحقق معيارهاي فوق و بهبود مستمر آن مبادرت به استقرار سيستم مديريت  يکپارچه بر اساس  استاندارد بين المللي ISO 9001- ISO10002- ISO10004- ISO2200- ISO14001- GMP-OHSAS18001-5S-HSE MS-IFS –HACCP- IMS- آمریکا FDA واجراي استراتژي و بكارگيري  مدلهای تعالی ازقبیل :مديريت سبز،توسعه منابع انسانی ، کیفیت و… در شركت نموده است.

بالا
Designed by Epre.co